Z S C K R
Wydarzenia

Pożegnanie Absolwentów w Internacie szkolnym

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW INTERNATU ZSCKR W POWIERCIU

W dniu 23 kwietnia 2024 r. w Internacie ZSCKR w Powierciu odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów. Organizacją uroczystości zajęli się młodsi koledzy wraz z wychowawcami.

Uroczystość rozpoczęła Gabrysia Krysiak piosenką Sywlii Grzeszczak pt.”Motyle”.

Przybyłych absolwentów, wychowanków i wychowawców z kierownikiem internatu na czele, powitały prowadzące uroczystość Julia Kosior i Agata Sujewicz, prezentując fotografie z czasów zamieszkiwania w internacie. 

Następnie w klimat wspomnień z dzieciństwa, za pośrednictwem zdjęć z najmłodszych lat, wprowadził zgromadzonych Szymon Frontczak.

W tym nostalgicznym klimacie kierownik internatu Zenon Wasiak pogratulował uczniom ukończenia szkoły, podziękował za życzliwość, zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w życiu internatu. Życzył trafnego wyboru dalszej drogi życiowej i zapraszał do odwiedzania internatu.

Każdy opuszczający mury internatu otrzymał pamiątkowy upominek – pendrive’a ze zdjęciami z lat pobytu w szkolnym internacie.

W imieniu absolwentów głos zabrała Gabriela Roszak, dziękując za opiekę i trud włożony w ich wychowanie.

Na zakończenie zaśpiewały: Natalia Ziemińska piosenkę Zbigniewa Wodeckiego pt.”Lubię wracać tam gdzie byłem” oraz Karolina Wojciechowska piosenkę Sanah pt.”Nic dwa razy”, po czym wszyscy spróbowali pysznego tortu.

Naszym absolwentom życzymy zdrowia, szczęścia oraz powodzenia w rozwijaniu swoich życiowych pasji.

Koledzy i koleżanki z Internatu wraz z wychowawcami

Dołącz do społeczności szkoły
Polub nas na Facebooku