Z S C K R
Główne

AGRO SHOW BEDNARY 2023

Grupa 68 uczniów z technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz branżowej szkoły I  stopnia pod opieką Pani Anny Zawadzkiej, Pani Marianny Milewskiej, Pana Jacka Bąbki, Pana Grzegorza Bojanowskiego i Pana Karola Malugi w dniu 22 września 2023 r. uczestniczyła w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej Agro Show Bednary organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Podczas największej plenerowej  wystawy maszyn, pojazdów i urządzeń stosowanych w  rolnictwie uczniowie  mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi ofertami ponad sześciuset wystawców z szeroko pojętej branży rolniczej krajowych i światowych marek , uczestniczyć w pokazach rolnictwa precyzyjnego oraz pokazach pojazdów autonomicznych.

Na wystawie można było zapoznać się również z ofertą producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, wyposażenia budynków inwentarskich oraz innych branż związanych z rolnictwem.

Uczniowie wrócili z wycieczki pełni wrażeń, a także wzbogaceni o najnowsze nowinki technologiczne stosowane w rolnictwie.

Organizatorem wycieczki był Pan Grzegorz Fila.

Dołącz do społeczności szkoły
Polub nas na Facebooku