Z S C K R
Główne

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych i pożegnanie absolwentów 2023

28 kwietnia 2023 roku był bardzo ważnym dniem dla tegorocznych maturzystów z klas 4 B4T oraz 4 P4HT. To wtedy właśnie odbyło się uroczyste zakończenie roku dla absolwentów Naszej szkoły. Swoich uczniów ze wzruszeniem pożegnali wychowawcy – Pan Mariusz Szymański oraz Pan Damian Olczyk.

Uroczystość pożegnania absolwentów rozpoczęła się tradcyjnie od powitania Rady Pedagogicznej oraz reszty zebranych. Sami arbiturienci wygłosili emocjonalną mowę, w której wspominali o chwilach spędzonych w szkole, a także dziękowali nauczycielom oraz pozostałym pracownikom placówki. Kolejnym etapem wydarzenia było wręczenie świadectw ukończenie szkoły oraz wręczenie nagród – za wzorowe wyniki w nauce, działalność sportową i artystyczną oraz aktywność w internacie. 

Gwoździem programu była akademia, łącząca elementy scenek rodzajowych i skeczów przeplatanych aranżacją muzyczną. Ten specjalnie przygotowany dla absolwentów występ był dziełem ich młodszych kolegów i koleżanek. Wspólne wspominanie o pięknych chwilach spędzonych w Naszej szkole stały się pretekstem zarówno do śmiechu, jak i do szczególnych wzruszeń. 

Uroczystość zwieńczyła słodka niespodzianka. Był to specjalnie przygotowany na tę okazję tort. 

Dziękujemy Wam, drodzy absolwenci, za te wspólnie spędzone cztery lata. Życzymy samych sukcesów zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Odważnie dążcie do wyznaczonych sobie celów i spełniajcie swoje marzenia. Będziemy za Wami tęsknić!

Dołącz do społeczności szkoły
Polub nas na Facebooku