Z S C K R
Główne

Drzwi Otwarte 2023 w ZSCKR Powiercie

W czwartek, 20 kwietnia 2023 r. odbyło się bardzo ważne wydarzenie w życiu naszej placówki. Wtedy bowiem już po raz drugi w tym roku szkolnym mieliśmy przyjemność gościć uczniów szkół podstawowych z naszego regionu. Podczas Drzwi Otwartych prezentowaliśmy kierunki kształcenia oraz przedstawialiśmy współpracujące z naszą placówką firmy.

Na Dzień Drzwi Otwartych 2023 w ZSCKR w Powierciu licznie przybyli uczniowie okolicznych szkół podstawowych oraz ich opiekunowie. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji. Każdy mógł zwiedzić wszystkie budynki szkoły, w tym pracownie poszczególnych kierunków. Uczniów szczególnie zainteresowała możliwość obejrzenia specjalistycznych narzędzi czy pojazdów rolniczych należących do szkoły – oczywiście pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych. Dodatkowo młodzież z entuzjazmem zwiedziała należący do naszej szkoły internat wraz ze wszystkimi jego udogodnieniami. Uczniowie kierunku Technikum Żywienia oraz Usług Gastronimicznych razem z nauczycielami zadbali również o smaczny posiłek dla uczestników Drzwi Otwartych. Oprócz tradycyjnych kiełbasek z grilla można było spróbować smakowitych przekąsek czy kolorowych napojów.

 

W międzyczasie w auli szkolnej odbyło się ogłoszenie wyników dwóch konkursów: II Międzyszkolnego Konkursu Młodego Mechanizatora oraz Konkursu Rysunkowego „Ogród Moich Marzeń 2023”. Na wszystkich uczestników czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów, za co uprzejmie im dziękujemy. Lauretom natomiast składamy serdeczne gratulacje!

 

Dziękujemy naszym młodym gościom oraz ich opiekunom za tak liczne przybycie. Czekamy na Was we wrześniu w naszej szkole!

Dołącz do społeczności szkoły
Polub nas na Facebooku